- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Sidao Wangzi
Aktuální počasí Sidao Wangzi
Aktuální počasí přímo pro město Sidao Wangzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
