- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Sidānō Sar
Aktuální počasí Sidānō Sar
Aktuální počasí přímo pro město Sidānō Sar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 7°C |
