- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Shyāmpur
Aktuální počasí Shyāmpur
Aktuální počasí přímo pro město Shyāmpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
