- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Shyāmpur
Aktuální počasí Shyāmpur
Aktuální počasí přímo pro město Shyāmpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
