- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Shyamnagar
Aktuální počasí Shyamnagar
Aktuální počasí přímo pro město Shyamnagar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
