Aktuální počasí Shvelaur-Tsitsibauri
Aktuální počasí přímo pro město Shvelaur-Tsitsibauri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
