- Počasí
- Rusko
- Arkhangelskaya
- Shunema
Aktuální počasí Shunema
Aktuální počasí přímo pro město Shunema. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
