- Počasí
- Rusko
- Sakhalin Oblast
- Shumnyy
Aktuální počasí Shumnyy
Aktuální počasí přímo pro město Shumnyy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 0°C |
