Aktuální počasí Shule
Aktuální počasí přímo pro město Shule. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
