- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Shuihu
Aktuální počasí Shuihu
Aktuální počasí přímo pro město Shuihu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
