- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Shubaling
Aktuální počasí Shubaling
Aktuální počasí přímo pro město Shubaling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
