- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Shuangshan
Aktuální počasí Shuangshan
Aktuální počasí přímo pro město Shuangshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
