- Počasí
- Uzbekistán
- Namangan
- Sho‘ro
Aktuální počasí Sho‘ro
Aktuální počasí přímo pro město Sho‘ro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
