- Počasí
- Afghánistán
- Sar-e Pol
- Shōr Qūdūq
Aktuální počasí Shōr Qūdūq
Aktuální počasí přímo pro město Shōr Qūdūq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
