- Počasí
- Kazachstán
- Qyzylorda
- Shomshikol’
Aktuální počasí Shomshikol’
Aktuální počasí přímo pro město Shomshikol’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
