- Počasí
- Ukrajina
- Dnipropetrovsk Oblast
- Sholokhove
Aktuální počasí Sholokhove
Aktuální počasí přímo pro město Sholokhove. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
