- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Akita
- Shōgunno-katsurachō
Aktuální počasí Shōgunno-katsurachō
Aktuální počasí přímo pro město Shōgunno-katsurachō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 16°C |
