- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Shmurat Makhteshim ‘En Yahav
Aktuální počasí Shmurat Makhteshim ‘En Yahav
Aktuální počasí přímo pro město Shmurat Makhteshim ‘En Yahav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodně
Platí od 27. 4. (12:00) do 27. 4. (22:00)
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 22°C |
