- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Shizhu
Aktuální počasí Shizhu
Aktuální počasí přímo pro město Shizhu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
