- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Shīupuri
Aktuální počasí Shīupuri
Aktuální počasí přímo pro město Shīupuri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 31°C |
