- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Shitan
Aktuální počasí Shitan
Aktuální počasí přímo pro město Shitan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
