- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Shiqiao
Aktuální počasí Shiqiao
Aktuální počasí přímo pro město Shiqiao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
