- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shipenshui
Aktuální počasí Shipenshui
Aktuální počasí přímo pro město Shipenshui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
