- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Shīn Wêrsêk
Aktuální počasí Shīn Wêrsêk
Aktuální počasí přímo pro město Shīn Wêrsêk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
