- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Shimki
Aktuální počasí Shimki
Aktuální počasí přímo pro město Shimki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
