- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Shimen
Aktuální počasí Shimen
Aktuální počasí přímo pro město Shimen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
