- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Shiluo
Aktuální počasí Shiluo
Aktuální počasí přímo pro město Shiluo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
