- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Shilongyu
Aktuální počasí Shilongyu
Aktuální počasí přímo pro město Shilongyu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
