- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Shildon
Aktuální počasí Shildon
Aktuální počasí přímo pro město Shildon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 11°C |
