- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Shicaocun
Aktuální počasí Shicaocun
Aktuální počasí přímo pro město Shicaocun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
