- Počasí
- Ukrajina
- Poltava Oblast
- Shevchenky
Aktuální počasí Shevchenky
Aktuální počasí přímo pro město Shevchenky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 4°C |
