- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Shēr-e Surkh
Aktuální počasí Shēr-e Surkh
Aktuální počasí přímo pro město Shēr-e Surkh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
