- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Shērābād
Aktuální počasí Shērābād
Aktuální počasí přímo pro město Shērābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
