- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Shengwang
Aktuální počasí Shengwang
Aktuální počasí přímo pro město Shengwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 25°C |
