- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Shengwang
Aktuální počasí Shengwang
Aktuální počasí přímo pro město Shengwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
