- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Sheldon
Aktuální počasí Sheldon
Aktuální počasí přímo pro město Sheldon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
