- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Shēhrān
Aktuální počasí Shēhrān
Aktuální počasí přímo pro město Shēhrān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 0°C |
