- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Shegaon
Aktuální počasí Shegaon
Aktuální počasí přímo pro město Shegaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
