- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Sheffield
Aktuální počasí Sheffield
Aktuální počasí přímo pro město Sheffield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
