- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Shawshudkī
Aktuální počasí Shawshudkī
Aktuální počasí přímo pro město Shawshudkī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 86 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
