- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Shatangping
Aktuální počasí Shatangping
Aktuální počasí přímo pro město Shatangping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
