- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Sharpa
Aktuální počasí Sharpa
Aktuální počasí přímo pro město Sharpa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
