- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Shara-Togot
Aktuální počasí Shara-Togot
Aktuální počasí přímo pro město Shara-Togot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 4°C |
