- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Sharalday
Aktuální počasí Sharalday
Aktuální počasí přímo pro město Sharalday. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | 1°C |
