- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shaogu
Aktuální počasí Shaogu
Aktuální počasí přímo pro město Shaogu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
