- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Shanqian
Aktuální počasí Shanqian
Aktuální počasí přímo pro město Shanqian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
