- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Shankiyān
Aktuální počasí Shankiyān
Aktuální počasí přímo pro město Shankiyān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
