- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Shangxiaowan
Aktuální počasí Shangxiaowan
Aktuální počasí přímo pro město Shangxiaowan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
