- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Shangtou
Aktuální počasí Shangtou
Aktuální počasí přímo pro město Shangtou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
