- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shangmududi
Aktuální počasí Shangmududi
Aktuální počasí přímo pro město Shangmududi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
